پچ کورد فیبر LC to LC

پچ کورد فیبر LC to LC

تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی

متراژ

1 متری, 3 متری, 5 متری, 7 متری

فیبر

OM3, OM4

دسته بندی

سینگل مود —> زرد, مالتی مود OM3 —> سبز, مالتی مود OM4 —> بنفش

نقد وبررسی

امتیازی ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که بازدید می کند “پچ کورد فیبر LC to LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *