چگونه دانش فناوری اطلاعات را فرا بگیریم ؟

حرفه ای باش !

حضور در دوره های آموزشی

در ابتدای راه فراگیری یک تخصص در حوزه فناوری و زیر ساخت شما نیاز به درک مفاهیم و آشنایی با استانداردها دارید که به کسب دیدگاه صحیح برای انتخاب مسیر های بعدی به شما کمک شایانی می نماید . حضور در دوره های آموزشی مجموعه فهیم مشاور که به عنوان اولین مجموعه آموزشی در حوضه زیر ساخت فعالیت می نماید و اهمیت آموزش و پروش نیروی کار متخصص را در الویت فعالیتهای خود قرار دادهه است ، می تواند همراه خوبی برای شما در شناسایی مسیر فراگیری تخصصهای لازم باشد .

کسب تجربه در محیط کار

تجربیات کسب شده توسط افراد در محیط کار تعیین کننده عیار یک نیروی کار متخصص و در نهایت تعیین کننده عامل کیفیت در عمل کرد آن نیرو می باشد . حضور در پروژه های هر چند کوچک و استمرار در پیاده سازی و اجرا سطح توانمندی شما به عنوان یک نیروی کار متخصص را ارتقا داده و نگرش بهتری از حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و زیر ساخت به شما می بخشد . مدیران مجموعه فهیم مشاور با این باور که نیاز روز کشور به نیروی متخصص توانمند بیش از پیش می باشد تلاش خود برای ارائه پکیجهای آموزشی هر چه بهتر را در دستور کار واحد آموزش قرار داده است.

خود آموزی آنلاین

تمامی تخصص هایی که دانش آموختگان حوزه فناوری به آنها می پردازند به چند دلیل عمده از جمله ارتقاع سطح استاندارد ها توسط شرکتهای پیشتاز و ارائه دهنده دارند از این رو ما به تمامی کسانی که در این حوزه به کسب تخصص جهت بکار گیری آن در بازار کار می پردازند توصیه می کنیم چه پس از گذراندن دوره های تخصصی و چه در موازات گذراندن دوره ها توانایی خود را از طریق منابع موجود در اینترنت مخصوصا ویدوئو های آموزشی که توسط شرکتهای پیشتاز این حوزه  ارائه میگردد ارتقا دهید .

نبوغ

تبدیل به یک متخصص حرفه ای در بازار کار شدن ، خواستار پیدا کردن و در نهایت درآمد زایی همه و همه نیازمند نبوغ در نحوه انتخاب و عملکرد شما در مسیر فراگیری دانش فناوری اطلاعات و زیر ساخت دارد . این مجموعه با نگاه ویژه به آموزش از ابتدایی ترین سالهای فعالیت خود و ارائه پکیجهای آموزشی بسیار کار آمد در بازار کار ، آماده ارائه مشاوره جهت شفاف سازی اهداف دوره ها و سطح توانمند سازی افراد پس از گذراندن دوره ها می باشد .

معرفی دوره ها

کابل کشی ساختار یافته و طراحی شبکه
هزینه دوره 750000 تومان

      این دوره بر پایه آخرین نسخه استانداردهای روز دنیا استوار بوده و سعی دارد مخاطبین خود را با اصول پایه کابل کشی، استانداردهای شبکه، LOM، تست و خطایابی و . . . آشنا سازد.

CDCP
هزینه دوره 1200000 تومان

هدف این دوره جمع بندی اطلاعات به دست آمده در دوره دیتا سنتر و توانمند سازی در نحوه عملیاتی کردن اطلاعات بر طبق استانداردهای روز دنیا در طراحی دیتا سنتر می باشد.

فیبر نوری و مفصل بندی
هزینه دوره 750000 تومان

این دوره به بررسی چگونگی عملکرد فیبرنوری (Fiber Optic)، نحوه هدایت نور، آشنایی با دستگاه پیوند تارهای نوری (Fusion)، اصول اندازه گیری و رفع اشکالات می پردازد.

CDCS
هزینه دوره 2000000 تومان

این دوره مورد نیاز مدیران و پرسنل مراکز آمار حرفه ای می باشد. و یک پیشنیاز برای افرادی قصد فرا گیری مهارتهای مورد نیاز در CDCE  را دارند می باشد .

طراحی مرکز داده
هزینه دوره 1500000 تومان

در این دوره تبحر و دانش اولیه از المان های مهم مرکز داده شامل سیستم خنک  کننده ، سیستم برق رسانی ، رک ها ، اطفا حریق و . . . به دست می آید.

FTTH

 

 

تقویم آموزشی

تاریخ برگذاری دورها در سال جاری

تماس جهت ثبت نام 88541305-021

تماس جهت ثبت نام 88541305-021

گالری

اتمام دوره کابل کشی ساختار یافته و طراحی شبکه سوم و چهارم مهر ماه
استاد دوره : جناب آقای مهندس مجیدی

آموزش روز !

چرا باید ما را انتخاب نمایید

دلایل متعددی برای این انتخاب شدن وجود دارد!!

اولین هستیم !

شرکت فهیم مشاور با 14 سال سابقه آموزش در حوزه زیر ساخت به عنوان اولین و برترین واحد آموزشی در کشور شناخته می شود.

آموزش استاندارد

پیشبرد آموزش به موازات استاندارد های روز دنیا در صنعت زیر ساخت از ابتدایی ترین سالهای فعالیت ما

تجربه و قدمت

توانمند سازی علاقه مندان و سوق دادن افراد به سمت بازار کار از گذشته تا امروز از اهداف دیرین این واحد آموزشی می باشد

کیفیت آموزش

اهمیت کیفیت در آموزش زیر ساخت و فناوری اطلاعات در گرو تیم اجرای مجرب ، تجهیزات به روز و اساتید با سابقه می باشد .

ورود به ناحیه کاربری

پیشینه دوره های ثبت نام شده و دریافت مباحث آموزشی

ورود به حساب کاربری

آشنایی با اساتید

سوابق اساتید فهیم مشاورد در حوزه فناوری اطلاعات

منابع و استانداردها